zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Vítejte na našich stránkách v novém roce 2020!

Vítejte na našich stránkách v novém roce 2020!

09.01.2020

Přejme vám šťastný Nový rok! Vítáme vás na našich webových stránkách. Doufáme, že vám nadcházející rok přinese spoustu úžasných astronomických zážitků a vědeckých objevů.

Překvapíme vás jedinečnými nabídkami, novými optickými produkty a vylepšenými modely oblíbených optických přístrojů. Aktualizovali jsme všechny kategorie produktů: teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy, monokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy, lupy a optická příslušenství. Budeme se i nadále účastnit zajímavých akcí, vystavovat své optické produkty na tematicky zaměřených výstavách a připravovat speciální nabídky.

Děkujeme za vaši důvěru! Buďte stále v obraze – nechte si od nás zasílat nejnovější informace o důležitých akcích. Představíme spoustu nových optických přístrojů a produktů značky Levenhuk. Neustále rozšiřujeme naši síť prodejců, aby bylo nakupování optických produktů pro naše zákazníky co nejpříjemnější a nejpohodlnější.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.