zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Nové výrobky Levenhuk

Nové výrobky Levenhuk

03.12.2019

S potěšením vás můžeme informovat o nových výrobcích společnosti Levenhuk: Nové výrobky zahrnují širokou škálu nástrojů/přístrojů pro dospělé i děti.

Nová řada monokulárních dalekohledů Levenhuk Atom obsahuje optické přístroje s potaženou optikou pro pozorování v přírodě nebo na sportovním stadionu. Tato řada zahrnuje model s funkcí variabilního zvětšení:

K dispozici jsou nové modely v řadě monokulárních dětských dalekohledů Levenhuk LabZZ. Jsou určeny zejména mladým průzkumníkům světa kolem sebe:

Řada dětských binokulárních dalekohledů Levenhuk LabZZ má nový model. Jejich optika s Porro hranoly je vyrobena ze skla a jejich schopnosti jsou stejně dobré jako u dalekohledů ve velikosti pro dospělé:

Rozsah zvětšení při pozorování se výrazně rozšířil. Nová řada Levenhuk Zeno Read obsahuje ruční lupy s LED osvětlením. Ideální volba pro práci s texty a kresbami:

Řada stolních lup Levenhuk Zeno Desk obsahuje dva nové výrobky. Jsou vybaveny bifokálními čočkami a LED osvětlením. Svorky umožňují upevnění lupy na různé povrchy v dílně.

Nová lupa řady Levenhuk Vizor obsahuje 8 sad výměnných čoček se zvětšením od 2,5x do 25x, a také brýlovou obroučku a čelenku. Tento optický přístroj je určen pro klenotníky, opraváře hodinek a zdravotnický personál.

Zvláštní pozornost si zaslouží řada kapesních mikroskopů Levenhuk Zeno Cash pro kontrolu papírových bankovek. Tyto kompaktní nástroje jsou vybaveny UV LED žárovkami a pomáhají při odhalování falešných bankovek na služební cestě nebo při cestě do zahraničí.

Všichni vyznavači kempování a sportovního orientačního běhu přivítají dva nové kapalinou plněné armádní kompasy Levenhuk. Tyto kompasy s optickou mřížkou vám pomohou měřit vzdálenost a vykreslit trasu na mapě.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.