zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Navštivte výprodej v rámci akce Black Friday 2019 v online obchodě Levenhuk!

Navštivte výprodej v rámci akce Black Friday 2019 v online obchodě Levenhuk!

27.11.2019

Vážení zákazníci!

S velkým potěšením Vás zveme na skvělou akci, která se bude konat již velmi brzy – Black Friday! Jedná se o skvělou příležitost, při které můžete ušetřit až 60 % na vybrané optické přístroje a příslušenství značky Levenhuk. Tato událost potrvá pouze tři dny – od 29. listopadu do 1. prosince. Navštivte náš online obchod a získejte pro sebe a své milované ty nejlepší optické produkty za atraktivní ceny. Optické přístroje značky Levenhuk vás uchvátí, ať už chcete pozorovat noční oblohu nebo pozorovat mikrosvět pomocí mikroskopu. Prvky optiky, vyrobené z kvalitních materiálů a pokryté několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy, poskytují ostré a jasné snímky. Odolné konstrukce zajišťují bezpečné používání.

V prosinci se vrátíme k našim původním cenám, proto neváhejte a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Pozor! Tato speciální nabídka platí do ukončení dne 1. prosince 2019.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.