zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → První pobočka společnosti Levenhuk otevřena ve Španělsku

První pobočka společnosti Levenhuk otevřena ve Španělsku

18.11.2019

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Nová pobočka společnosti Levenhuk byla nedávno otevřena ve slunném hlavním městě Madridu. Jsme nadšeni, že rozšířením naší sítě obchodů s optickými výrobky se nákupy vynikajících výrobků značky Levenhuk stanou pohodlnějšími.

V našem obchodě si můžete snadno zakoupit turistický binokulární dalekohled pro pozorování výhledu na Pyreneje se středověkými hrady. A samozřejmě nabízíme také celou řadu dalších optických přístrojů: teleskopy, pozorovací dalekohledy, mikroskopy, monokulární dalekohledy a lupy. Jsou zde k dispozici optické přístroje vhodné pro všechny uživatelské úrovně, od začátečníků až po pokročilé. Pro děti nabízíme speciální produktovou řadu LabZZ, která zahrnuje optické přístroje s jasným, ergonomickým designem.

Stále uvádíme na trh nové výrobky a nabízíme také moderní optické přístroje a příslušenství s dlouhou životností, které poskytují jasný a ostrý obraz!

Kontaktní údaje:

Levenhuk Španělsko

Adresa: Calle de Ocaña 87, 28047 Madrid

Telefon: +34 615 655241Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.