zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Do prodeje přichází nový model řady mikroskopů Levenhuk pro ověření pravosti bankovek – Zeno Cash ZC12

Do prodeje přichází nový model řady mikroskopů Levenhuk pro ověření pravosti bankovek – Zeno Cash ZC12

05.11.2019

Vážení zákazníci a návštěvníci!

Nedávno společnost Levenhuk představila řadu kapesních mikroskopů Zeno Cash pro ověření pravosti bankovek. Dnes byl do této řady přidán nový model Levenhuk Zeno Cash ZC12.

Levenhuk Zeno Cash ZC12 je přenosný mikroskop pro zkoumání neprůhledných objektů: mincí, minerálů a hmyzu. Zvětšení lze plynule měnit v rozsahu 40x až 60x, mikroskop používá LED osvětlení. Toto zařízení je vybaveno klipem, který umožňuje připojit mikroskop ke smartphonu pro fotografování mikrovzorků pomocí fotoaparátu. Mikroskop Levenhuk Zeno Cash ZC12 je kompaktní a lehký optický přístroj, který si můžete pohodlně vzít s sebou na cesty.

Sada obsahuje měkké pouzdro pro uložení mikroskopu.

Zde naleznete kompletní katalog výrobků Levenhuk Zeno Cash.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.