zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → V online obchodě naleznete nové mimořádné nabídky

V online obchodě naleznete nové mimořádné nabídky

05.11.2019

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Jsme velice potěšeni, že vám můžeme představit nové mimořádné nabídky vysoce kvalitních optických přístrojů Levenhuk. Využijte této příležitosti k výhodnému nákupu!

Knihu „Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“ získáte ZDARMA k nákupu jakéhokoli mikroskopu z řady Rainbow 2L PLUS nebo Rainbow 50L PLUS. Tato kniha se stane vaším průvodcem ve světě mikroskopie. Mikroskopy Levenhuk Rainbow disponují kvalitní optikou a jsou dodávány s bohatou experimentální sadou.

Získejte deštník Levenhuk Star Sky Z20 ZDARMA k nákupu jakéhokoli binokulárního dalekohledu řady Levenhuk Monaco ED nebo Vegas ED. Vysoce kvalitní voděodolné binokulární dalekohledy disponují optikou vyrobenou ze skla s velmi nízkou disperzí a poskytují tak velmi ostrý a jasný obraz. Kompaktní automatický skládací deštník Star Sky Z20 s potiskem hvězdné oblohy vás ochrání před deštěm.

Pořiďte si binokulární dalekohled Levenhuk LabZZ B2 nebo LabZZ B6 a získejte k tomu sadu pro přežití Levenhuk LabZZ SK1 zcela ZDARMA. Binokulární dalekohled řady LabZZ spolu se sadou pro přežití LabZZ SK1 je ideálním dárkem pro mladé objevitele.

Seznam našich mimořádných nabídek naleznete v této části.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.