zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Nové mikroskopy řady Levenhuk DTX: DTX 700 LCD a DTX 700 Mobi

Nové mikroskopy řady Levenhuk DTX: DTX 700 LCD a DTX 700 Mobi

31.10.2019

Vážení zákazníci a návštěvníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o rozšíření řady Levenhuk DTX: dva nové modely DTX 700 LCD a DTX 700 Mobi jsou již k dispozici. Hlavním rozdílem od ostatních modelů této řady je digitální zoom, který umožňuje až 1200x zvětšení. Kromě toho jsou oba modely vybaveny vestavěným polarizačním filtrem, který snižuje odlesk při studiu lesklých předmětů. Oba mikroskopy lze použít k pozorování různých neprůhledných vzorků, včetně hmyzu, minerálů, kovových částí atd.

Levenhuk DTX 700 LCD je vybaven neotočnou LCD obrazovkou a digitálním 5MP senzorem. Mikroskop používá LED osvětlení, které je napájeno baterií nebo zdrojem střídavého proudu. Software umožňuje zaznamenávat videa a pořizovat snímky studovaných vzorků. V případě potřeby lze mikroskop připojit k externímu zařízení: televizoru, monitoru, počítači atd.

Levenhuk DTX 700 Mobi má stejné funkce jako Levenhuk DTX 700 LCD, ale jedná se o kompaktnější a lehčí model. Je dodáván s otočnou LCD obrazovkou, a proto je tento mikroskop vhodný pro zkoumání malých objektů umístěných na obtížně přístupných místech. Tento model je vynikající pro provádění výzkumu mimo laboratoř nebo dílnu.

V této kapitole naleznete všechny mikroskopy Levenhuk DTX.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.