zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → V tomto měsíci otevřela společnost Levenhuk první pobočku v Itálii

V tomto měsíci otevřela společnost Levenhuk první pobočku v Itálii

25.10.2019

Vážení zákazníci!

Máme pro vás skvělé novinky! Společnost Levenhuk nedávno otevřela svoji první pobočku v Itálii! Nový obchod se nachází ve starobylém městě Miláně. Jsme nesmírně potěšeni, že se nám podařilo otevřít pobočku v tomto globálním městě s vysokým ekonomickým potenciálem a bohatou historií. Nyní je nakupování produktů značky Levenhuk pro všechny obyvatele Itálie mnohem pohodlnější a dostupnější.

Jsme velmi rádi, že se nám daří rozšiřovat naši působnost ne Evropském trhu. Je to již třetí pobočka Levenhuk, kterou jsme v roce 2019 otevřeli. Přijďte se podívat na náš nový obchod a vyzkoušejte některé z našich optických přístrojů – nabízíme široké portfolio teleskopů, mikroskopů, binokulárních dalekohledů a dalších optických přístrojů. Kromě toho jsou naše modelové řady neustály doplňovány novými produkty, které disponují moderním designem a nejnovějšími funkcemi. Je nám velkým potěšením, že můžeme dodávat optické přístroje značky Levenhuk amatérským i profesionálním uživatelům po celém světě.

Kontaktní údaje:

Levenhuk Italy

levenhuk.it

Via Varesina 80, 20156 Milano

Phone: +39 349 1881530Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.