zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové výrobky od společnosti Levenhuk: monokulární dalekohledy a ultrakompaktní pozorovací dalekohledy

Nové výrobky od společnosti Levenhuk: monokulární dalekohledy a ultrakompaktní pozorovací dalekohledy

31.10.2019

Vážení zákazníci a návštěvníci!

S nadšením vás informujeme, že vaše nové optické přístroje Levenhuk jsou k dispozici. Společnost představila monokulární dalekohledy Wise PRO a Vegas ED a také pozorovací dalekohledy Blaze Compact a Blaze Compact ED.

Monokulární dalekohledy Levenhuk Wise PRO rozšiřují řady Wise a Wise PLUS. Tyto lehké a kompaktní optické přístroje jsou ideální k pozorování na výletech či cestách. Nové výrobky se liší od předchozích modelů širším zorným polem a kratší vzdálenosti blízkého ostření. Navíc pouze tato řada zahrnuje monokulární dalekohled s vysokou clonou Wise PRO 10x50.

Hlavní vlastnosti monokulárních dalekohledů Levenhuk Wise PRO: plně potažená skleněná optika BaK-4, odolnost proti vodě, dusíkem plněné tělo, možnost upevnění na stativ a dlouhou vzdáleností oka od okuláru.

Modely v sérii:

Monokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED jsou první řadou monokulárních dalekohledů Levenhuk, která zahrnuje optiku s velmi nízkým rozptylem. Optika s kompletní několikanásobnou antireflexní vrstvou zajišťuje obraz špičkové kvality. Hlavní výhodou optiky s velmi nízkým rozptylem je významná redukce chromatických vad v celém zorném poli. To zesvětluje a pročišťuje obraz uprostřed i podél okrajů. Navíc jsou tyto monokulární dalekohledy odolné vůči nepříznivému počasí, chráněné před zamlžováním a lze je používat na stativu.

Modely v sérii:

Pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze Compact a Levenhuk Blaze Compact ED. Tato řada se liší pouze optikou a vzhledem. Model Blaze Compact využívá klasické čočky vyrobené ze skla BK-7, zatímco model Blaze Compact ED využívá optické prvky s velmi nízkým rozptylem vyrobeného ze speciálního skla ED. Pozorovací dalekohledy Blaze Compact ED zajišťují ostřejší a čistší obraz bez jakýchkoli chromatických vad.

Zbylé funkce jsou sdíleny oběma řadami. Jedná se o plynulé zvětšování, krátkou vzdálenost blízkého zaostření, vyměnitelné šestidílné okuláry, kompletní několikanásobnou antireflexní vrstvu, odolnost vůči vodě, plnění dusíkem a možnost nasazení na stativ. A hlavní vlastností je velmi kompaktní tělo!

Modely v řadě Levenhuk Blaze Compact (s fialovými designovými prvky):

Modely v řadě Levenhuk Blaze Compact ED (se zlatými designovými prvky):

Všechny pozorovací dalekohledy jsou vybaveny váčky k uložení a přepravě a dodávají se ve stylových dárkových krabičkách s originálním designem.

Poznámka: optické přístroje Levenhuk jsou dodávány s doživotní zárukou od výrobce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.