zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Rozšířili jsme řady teleskopů Levenhuk Skyline BASE a Skyline PLUS o sedm teleskopů, které nabízejí různé úrovně obtížnosti pozorování.

Rozšířili jsme řady teleskopů Levenhuk Skyline BASE a Skyline PLUS o sedm teleskopů, které nabízejí různé úrovně obtížnosti pozorování.

23.10.2019

S radostí vám oznamujeme, že jsme rozšířili nabídku populárních řad teleskopů Levenhuk Skyline BASE a Levenhuk Skyline PLUS. Tyto řady nyní obsahují sedm nových produktů, včetně refraktorů, Newtonových reflektorů a katadioptrických teleskopů. Tyto nové produkty jsou již k dispozici na našem webu.

Řada Levenhuk Skyline BASE zahrnuje teleskopy pro začínající pozorovatele, které jsou oblíbené pro svoji jednoduchou manipulaci a vynikající optické vlastnosti. Sada každého teleskopu obsahuje bohatou výbavu, díky které není potřeba dokupovat žádné další příslušenství. Teleskopy této řady jsou perfektní volbou pro objevování Měsíce, planet Sluneční soustavy i objektů hlubokého vesmíru.

Řada Levenhuk Skyline PLUS zahrnuje teleskopy s různými optickými schématy pro začátečníky i zkušené astronomy. Hlavní rozdíl od řady Skyline BASE spočívá v paralyktické montáži, která je vhodná pro dlouhá pozorování vesmíru. Všechny teleskopy této řady jsou perfektní pro pozorování vnějšího a hlubokého vesmíru. Tato řada zahrnuje katadioptrické přístroje.

V této části naleznete všechny teleskopy Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.