zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Provedli jsme rozsáhlou aktualizaci nabídky lup Levenhuk v řadách Handy, Lamp, Refit a Read

Provedli jsme rozsáhlou aktualizaci nabídky lup Levenhuk v řadách Handy, Lamp, Refit a Read

26.09.2019

Spolecnost Levenhuk predstavuje vice novych lup. V nedavne dobe jsme oznamili nove rady a prvnich dvanact modelu, nyni je k dispozici 17 modelu. Nepropasnete prilezitost k ziskani zajimavych novych produktu!

Levenhuk Zeno Handy

Rada Levenhuk Zeno Handy zahrnuje klasicke rucni prohlizeci lupy. Nektere z nich maji osvetleni, jine lupy maji bifokalni cocky. Tyto lupy disponuji optikou ze skla nebo plastu. Tyto modely maji ruzna zvetseni, muzete si tak zvolit opticky pristroj, ktery presne odpovida vasim potrebam.

Rada Levenhuk Zeno Read take predstavuje zcela nove modely. Tyto rucni opticke nastroje maji obdelnikove cocky a LED osvetleni. Jsou idealni pro studium kreseb, map, dokumentu nebo novin:

Levenhuk Zeno Refit

Rada Levenhuk Zeno Refit si zaslouzi zvlastni pozornost. Tyto opticke pristroje jsou optimalni pro precizni dilenskou praci. Cocky jsou instalovany do kovovych ramecku, ktere poskytuji vysokou flexibilitu pohybu; diky drzakum je mozne spolehlive a prakticky zafixovat v jedne poloze ruzne predmety a nastroje. Nektere modely jsou vybaveny osvetlenim.

Levenhuk Zeno Lamp

Stolni osvetleni lup umoznuje pohodlnou praci s malymi predmety a cteni pod zvetsenim. Tyto opticke pristroje jsou vhodne pro kazdodenni pouziti stejne jako pro profesionaly. Lupy maji siroke zorne pole, jsou vybaveny osvetlenim a disponuji ruznym zvetsenim.

V teto casti naleznete vsechny lupy Levenhuk. Na vsechny opticke pristroje teto znacky je poskytovana dozivotni zaruka.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.