zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová řada binokulárních dalekohledů Levenhuk Karma BASE a aktualizace řady Levenhuk Atom

Nová řada binokulárních dalekohledů Levenhuk Karma BASE a aktualizace řady Levenhuk Atom

04.09.2019

Levenhuk představuje novou řadu binokulárních dalekohledů Karma BASE, která zahrnuje čtyři modely. Tyto modely, stejně jako nové binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 8x30, můžete nyní koupit v našem obchodě.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Karma BASE představují řadu cenově výhodných optických přístrojů pro pozorování při zvětšení 8x nebo 10x. Všechny modely obsahují střechové hranoly, jsou vhodné pro denní pozorování a lze je použít se stativem. Binokulární dalekohledy mají nízkou hmotnost a jsou kompaktní: snadno se vejdou do batohu či tašky, nebo je můžete nosit kolem krku a přes rameno. Optika umožňuje zaostření na blízké i vzdálené objekty. Dalekohledy disponují optickou korekcí, okuláry mají zakřivený design. Optika těchto binokulárních dalekohledů je vyrobena ze skla BK-7 s několikanásobnou antireflexní vrstvou.

Modely v sérii:

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 8x30 jsou malé modely s hranoly typu porro, určené pro každodenní pozorování v otevřeném prostoru. Disponují optikou ze skla BK-7 s několikanásobnou antireflexní vrstvou, tělo je vyrobeno z odolného hliníku s pogumovaným povrchem. Jedná se o perfektní volbu pro turistiku a toulky přírodou.

Poznámka: všechny binokulární dalekohledy Levenhuk jsou dodávány s doživotní zárukou od výrobce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.