zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové výrobky Levenhuk: lupy pro čtení, šití/vyšívání nebo klenotnické práce

Nové výrobky Levenhuk: lupy pro čtení, šití/vyšívání nebo klenotnické práce

04.09.2019

S potěšením představujeme nové lupy Levenhuk. Existují modely pro čtení, profesionální činnosti, ruční nebo stojanové, a lampové lupy. Nové lupy pomáhají při různých činnostech. Mnoho lup s různým zvětšením je obsaženo v nové řadě Levenhuk Zeno Handy. Tato řada zahrnuje ruční prohlížecí lupy s různými vlastnostmi: s osvětlením, bifokálními čočkami, plastovou nebo skleněnou optikou.

Levenhuk Zeno Refit je další nová řada lup. Tyto optické přístroje se dodávají na kovových stativech a jsou ideální pro pájení mikroobvodů, sestavování modelů a opravy hodinek. Lupy jsou vybaveny držáky se svorkami a některé modely mají osvětlení.

Nová řada Levenhuk Zeno Lamp obsahuje širokou škálu stolních lup, které lze použít také jako lampy. Lampové lupy jsou vybaveny LED nebo fluorescenčním osvětlením a poskytují velké zorné pole pro čtení, šití/vyšívání a různé drobné práce.

Na všechny lupy poskytujeme záruku po celou dobu jejich životnosti. Zde naleznete kompletní katalog lup společnosti Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.