zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → V nabídce je nový digitální mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD

V nabídce je nový digitální mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD

03.09.2019

Je naší milou povinností vám oznámit, že jsme rozšířili řadu digitálních USB mikroskopů s integrovanou LCD obrazovkou. Digitální mikroskop Levenhuk DTX 350 LCD s fotoaparátem 0,3 MP je nyní k dispozici v našem obchodě.

Levenhuk DTX 350 LCD je standardní USB mikroskop pro práci i zábavu. Je vybaven LCD obrazovkou a proto jej nemusíte připojovat k počítači, televizi ani monitoru. Obraz z čočky objektivu můžete sledovat přímo na obrazovce v reálném čase. Obraz je vytvářen digitálním fotoaparátem, se kterým můžete pořizovat snímky i nahrávat videa ze svého výzkumu. Tento mikroskop lze použít i k měření vzorků. Pozorování jsou realizována s odraženým světlem při zvětšení 20x až 600x.

Kompletní řadu digitálních mikroskopů řady Levenhuk DTX najdete zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.