zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk Blaze D200: nový model v řadě digitálních pozorovacích dalekohledů Levenhuk

Levenhuk Blaze D200: nový model v řadě digitálních pozorovacích dalekohledů Levenhuk

08.08.2019

S potěšením představujeme nový produkt – nový digitální spektiv Levenhuk Blaze D200. Je již k dostání v našem online obchodě.

Digitální spektiv Levenhuk Blaze D200 je digitální optický zvětšovací nástroj pro vizuální pozorování, záznam videí a pořizování fotografií. Obsahuje integrovaný 2 Mpx digitální fotoaparát s 20násobným zvětšením. Pozorovací dalekohled je ideální pro pozorování přírody a fotografování zvířat, ptáků a krajiny.

Levenhuk Blaze D200 není vybavený okulárem ani LCD displejem. Obraz z pozorovacího dalekohledu lze zobrazit pouze po připojení k externímu zařízení: notebooku, smartphonu nebo tabletu. Obraz se na obrazovku přenáší v reálném čase. Můžete také zahájit záznam videa nebo pořizovat fotografie.

V této sekci můžete najít další pozorovací dalekohledy Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.