zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zpátky do školy s optickými přístroji Levenhuk!

Zpátky do školy s optickými přístroji Levenhuk!

01.08.2019

Vážení návštěvníci a zákazníci,

Studenti mají ještě několik týdnů letních prázdnin, než se vrátí zpět ke svému studiu. Nyní je ideální doba na to se připravit na nové objevy a pořídit nové optické přístroje pro nadcházející školní rok. Připravili jsme pro vás úžasné nové mimořádné akce!

Mimořádná akce na mikroskopy Levenhuk LabZZ M101

Ke každému zakoupenému mikroskopu Levenhuk LabZZ M101 nyní obdržíte naučnou knihu „Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“. Každý školák se zájmem o mikroskopii by si tuto úžasnou knížku měl přečíst: obsahuje spoustu informací o mikroskopech a mikroorganismech a psaná je lehce čitelným a poutavým stylem. Sada vysoce kvalitního mikroskopu pro začátečníky a naučné knihy je ideální kombinace pro mladé výzkumníky.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO

V rámci této speciální nabídky můžete získat dva binokulární dalekohledy za cenu jednoho. Při zakoupení jakéhokoli binokulárního dalekohledu z řad Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO také bezplatně získáte binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21. Model vyšší třídy je vhodnější pro delší pozorování. Kompaktní binokulární dalekohled se snadno vejde do školní tašky a je praktický například při procházce nebo na výletě do přírody.

Speciání akce na pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze PLUS a Levenhuk Blaze PRO

Při zakoupení jakéhokoli pozorovacího dalekohledu z produktových řad Levenhuk Baze PLUS a Levenhuk Baze PRO získáte zdarma také binokulární dalekohled Levenhuk Atom 10x25. O víkendu na chatě, kde se nachází spousta věcí k pozorování pro několik lidí, se hodí jiné optické přístroje. Kompaktní optický přístroj navíc příliš nezatěžká vaši kapsu při spontánní vycházce nebo výletu.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.