zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk se stal partnerem v projektu „Columba Hypatia: Astronomy for Peace“

Levenhuk se stal partnerem v projektu „Columba Hypatia: Astronomy for Peace“

13.06.2019

Vážení zákazníci!

„Columba Hypatia: Astronomy for Peace“ je společný projekt pořádaný organizací GalileoMobile a Asociací pro historické rozhovory a výzkum (AHDR). Tento projekt je věnován astronomii a odehrává se na Kypru. Byl nazván po konstelaci Columba, ve které holubice symbolizuje mír.

Hlavním cílem je vyvolat zájem mladých lidí o svět okolo nich, vědu a vesmír. Navíc využívají astronomii jako nástroj k propagaci důležitosti komunikace a kultury míru, kde je prioritou svět bez násilí.

Tým zahrnující dobrovolníky, učitele a specialisty z oboru astronomie ve vědecké práci pořádá vzdělávací astronomické akce. Jejich činnost je zaměřena na rozvoj smyslu původu a globálního občanství u dětí, kteří žijí na ostrově „pod stejnou oblohou“.

Společnost Levenhuk Inc. podpořila projekt a poskytla teleskopy Meade Infinity 80 mm a Meade Infinity 60 mm školám, které se zúčastnily tohoto programu. Astronomie se snaží o zlepšování celého světa a my jsme hrdí, že jsme k této snaze přispěli!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.