zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Produkty Levenhuk přitáhly velké množství pozornosti na veletrhu Natura Viva 2019

Produkty Levenhuk přitáhly velké množství pozornosti na veletrhu Natura Viva 2019

31.05.2019

Vážení zákazníci!

Nedávno proběhl 24. ročním mezinárodního veletrhu lovu, rybaření, včelaření a outdoorových aktivit v Lysé nad Labem v České republice. Náš partner během tohoto veletrhu, který proběhl 22-26. května 2019, vystavoval binokulární dalekohledy Levenhuk.

Náš partner, společnost Drexx s.r.o., vystavila binokulární dalekohledy Levenhuk ve svém stánku. Všichni návštěvníci veletrhu měli šanci si vyzkoušet naše vysoce kvalitní optické přístroje a ocenit jejich schopnosti. K dispozici je široká řada binokulárních dalekohledů Levenhuk, včetně modelů ke sledování ptáků, lovu, na výpravy, k astronomickým pozorováním a také vojenských a námořních binokulárních dalekohledů. Každý si najde zařízení pro své potřeby. Vysoce kvalitní optika a ergonomický design poskytují jasný a ostrý obraz a také pohodlné pozorování. Proto naše binokulární dalekohledy přitáhly tolik pozornosti na veletrhu Natura Viva 2019.

S nadšením jsme představili dalším lidem vynikající produkty Levenhuk! Další informace o našich binokulárních dalekohledech naleznete v této části.

Produkty Levenhuk na veletrhu Natura Viva 2019Produkty Levenhuk na veletrhu Natura Viva 2019Produkty Levenhuk na veletrhu Natura Viva 2019Produkty Levenhuk na veletrhu Natura Viva 2019Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.