zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Přijeďte navštívit veletrh Natura Viva 2019 v České republice

Přijeďte navštívit veletrh Natura Viva 2019 v České republice

16.05.2019

Vážení zákazníci!

S nadšením vás zveme na veletrh Natura Viva 2019, který proběhne v Lysé nad Labem, v České republice 22. až 26. května 2019. Jedná se o 24. ročník mezinárodního veletrhu lovu, rybaření, včelařství a outdoorových aktivit. Natura Viva je jediným každoročním profesionálním veletrhem svého druhu v České republice, kde se setkávají společnosti zabývající se lovem, rybařením, včelařstvím a outdoorovými aktivitami. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet tématické ukázky, přehlídky a samozřejmě výstavy produktů. K dispozici budou různé produkty pro outdoorové aktivity a koníčky, včetně loveckých zbraní a rybářských prutů.

Pokud dorazíte, získáte skvělou příležitost shlédnout optiku Levenhuk v akci. Náš partner, společnost Drexx s.r.o., bude vystavovat produkty Levenhuk ve svém stánku. Vyzkoušejte naše optické přístroje před jejich nákupem. Oceníte kvalitu optiky Levenhuk s více ochrannými vrstvami společně s jejich praktickým designem a také ostrostí a jasem produkovaného obrazu.

Těšíme se na setkání v Lysé nad Labem!

Název veletrhu: Natura Viva 2019

Datum veletrhu: 22.5 - 26.5.2019

Adresa veletrhu:

Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r.o.

Masarykova 1727, 289 22 Lysa nad Labem, Hala C

Stánek – Expert Na Dalekohledy (Drexx s.r.o.)Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.