zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové speciální nabídky optických přístrojů Levenhuk

Nové speciální nabídky optických přístrojů Levenhuk

06.05.2019

Vážení zákazníci!

V našem internetovém obchodě byly právě spuštěny nové speciální nabídky! Využijte tyto vynikající nabídky, které jsou časově omezené!

Mimořádná nabídka k barevným mikroskopům Levenhuk Rainbow 50L PLUS a Levenhuk Rainbow 2L PLUS

Naše barevná naučná publikace obsahuje spoustu zajímavých informací o mikro světě a o mikroskopech. Tato úvodní publikace o mikroskopii je skvělým doplňkem pro práci s mikroskopem Levenhuk Rainbow pro začátečníky. Tyto produkty mohou být skvělým dárkem pro mladého průzkumníka.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk PLUS&PRO a Karma PLUS&PRO

Je velmi výhodné získat dva kvalitní binokulární dalekohledy za cenu jednoho! Tyto další binokulární dalekohledy vám pomohou, když budete mít při svém pozorování společníka, nebo pokud se rozhodnete na svých cestách obdivovat okolní krajinu.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED a Levenhuk Monaco ED

Tento skvělý dárek poskytujeme společně s nákupy binokulárních dalekohledů v řadách Levenhuk Vegas ED a Monaco ED. Tyto binokulární dalekohledy vytvářejí ostré a kontrastní obrazy, a to díky vysoce kvalitní optice s mimořádně nízkou disperzí. Ochranný deštník Levenhuk Star Sky Z10 s krásným potiskem ochrání vás i vaši optiku za nepříznivého počasí.

Mimořádná akce na pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze PLUS&PRO

Pozorovací dalekohledy Levenhuk Blaze PLUS a Levenhuk Blaze PRO jsou vybaveny výkonnou optikou a jsou vhodné pro pozorování při jakémkoli počasí. Dalekohled Levenhuk Atom 10x25 bude vaším věrným asistentem při pozorováních a na cestách. Tento kompaktní optický přístroj není těžký; je vhodný na procházky nebo výlety.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.