zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové produkty Levenhuk: digitální mikroskop Levenhuk DTX 300 LCD a digitální spektiv Levenhuk Blaze D500

Nové produkty Levenhuk: digitální mikroskop Levenhuk DTX 300 LCD a digitální spektiv Levenhuk Blaze D500

22.05.2019

Představujeme dva nové produkty Levenhuk: Digitální mikroskop Levenhuk DTX 300 LCD a digitální pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze D500. Oba přístroje jsou k dispozici k zakoupení na našem webu.

Digitální mikroskop Levenhuk DTX 300 LCD je navržen pro aplikovaný výzkum; vyznačuje se zvětšením v rozsahu od 20x do 600x. Je vytvořen ke studiu neprůhledných maloobjemových vzorků. Tento mikroskop je možné používat na opravy hodinek a šperků, odhadování uměleckých předmětů a na práci s elektrickými obvody, k opravám spotřebičů a na domácí koníčky. Mikroskop je vybaven integrovanou LCD obrazovkou a lze připojit k externím přístrojům, které umožňují záznam videosnímků a fotografování.

Levenhuk Blaze D500 je spektiv s integrovaným digitálním fotoaparátem. Je ideální k pozorování volně žijících živočichů a sledování sportovních soutěží. Vyznačuje se 50x zvětšením a umožňuje záznam videosnímků a fotografování. Sada obsahuje kovový stativ, paměťovou kartu pro ukládání zaznamenaných dat a dálkový ovladač.

Všechny optické a digitální přístroje Levenhuk mají doživotní záruku.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.