zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk je už v Ázerbájdžánu: naše značka nedávno otevřela další pobočku

Levenhuk je už v Ázerbájdžánu: naše značka nedávno otevřela další pobočku

26.03.2019

Vážení zákazníci!

Máme pro vás skvělé novinky! S potěšením vám oznamujeme, že jsme minulý týden otevřeli další pobočku značky Levenhuk! Je to už druhá pobočka Levenhuk otevřená v roce 2019.

Pobočka se nachází v Baku, hlavním městě Ázerbájdžánu (adresa: 13, Park Hill, White City, Baku, telefonní číslo +99412 597-44-40). Baku je největší ekonomické, průmyslové, vědecké a technické centrum v Jižním Kavkazu. Bylo proto ideálním místem pro naši pobočku v této oblasti.

Také máme k dispozici sklad, ze kterého budeme dodávat optické vybavení do celé země a sousedních oblastí. Těší nás, že můžeme kvalitní optiku Levenhuk dodávat stále více zákazníkům po celém světě.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.