zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → V online obchodě Levenhuk byla právě otevřena nová speciální nabídka

V online obchodě Levenhuk byla právě otevřena nová speciální nabídka

11.03.2019

Vážení zákazníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o nové mimořádné nabídce v on-line obchodě Levenhuk! Báječný průvodce mikrokosmem, „Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“ je k dispozici zdarma u každého nákupu mikroskopu řady Levenhuk Rainbow 50L a Rainbow 50L PLUS.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow 50L a Rainbow 50L PLUS obsahují uživatelsky přívětivé optické nástroje s velkým množstvím doplňků. Jsou určeny pro používání ve školních nebo univerzitních laboratořích nebo pro domácí koníčky. Tyto mikroskopy umožňují značné zvětšení a jsou vybaveny kvalitní vícenásobnou optikou. Příslušné obrazy jsou ostré a kontrastní. Tyto optické nástroje vás budou inspirovat ke zkoumání mikrosvěta a k pozorování malých vzorků, jakými jsou živé bytosti nebo jejich části, například motýl Krásnoočko nebo včelí křídla nebo jakékoli drobné transparentní nebo polotransparentní předměty.

Další zajímavé mimořádné nabídky naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.