zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Síť poboček společnosti Levenhuk se rozrůstá!

Síť poboček společnosti Levenhuk se rozrůstá!

26.02.2019

Vážení zákazníci!

Chceme se s vámi podělit o skvělou zprávu: společnost Levenhuk nedávno otevřela pobočku pro severní Evropu. Tato nová pobočka se nachází ve městě Hämeenlinna v jižním Finsku (Kaurialankatu 21, Hämeenlinna, Finsko). Nachází se zde také oblastní sklad, ze kterého se zboží rozváží do celé země. Optika Levenhuk, jako jsou například teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a pozorovací dalekohledy pro děti i dospělé jsou již ve Finsku dostupné pro každého.

Neustále se snažíme rozšiřovat síť prodejců a otevírat nové pobočky po celém světě, aby naše produkty byly pro zákazníky dostupnější. Společnost Levenhuk začal svou působnost globálně rozšiřovat v roce 2012. Za sedm let jsme otevřeli 19 poboček. Tento měsíc je výsledkem naší práce další nová evropská pobočka zapojená do naší celosvětové sítě poboček. Levenhuk má pobočky ve Spojených státech, Kanadě, České republice, Polsku, Španělsku, Německu, Spojeném království, Nizozemsku, Belgii, Lucembursku, na Islandu, v Baltských státech, na Ukrajině, v Maďarsku, Bulharsku, Turecku, Bělorusku, Rumunsku, Rusku a nyní také ve Finsku. Díky naší neustále se rozrůstající síti poboček vždy budete mít k dispozici pohodlný způsob, jak si pořídit optiku Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.