zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nenechte si ujít nové speciální nabídky v online obchodě Levenhuk!

Nenechte si ujít nové speciální nabídky v online obchodě Levenhuk!

04.02.2019

Vážení zákazníci!

Jsme moc rádi, že pro vás máme nové speciální nabídky! Všechny naše speciální nabídky naleznete v této části.

Speciální nabídka binokulárních dalekohledů Levenhuk Sherman PLUS a PRO

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 jsou dodávány zdarma k nákupu jakýchkoli binokulárních dalekohledů z produktových řad Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO. Je velmi praktické mít dva binokulární dalekohledy. Kompaktní lehké binokulární dalekohledy 10x25 si můžete vzít s sebou na procházku do parku; nebudou vás vůbec zatěžovat. Binokulární dalekohledy Sherman PLUS a PRO jsou výborné pro cestovatele, nadšence pro život v divoké přírodě a pro každého, kdo vede aktivní životní styl.

Speciální nabídka astroplanetária Levenhuk LabZZ SP10

Při nákupu astroplanetária Levenhuk LabZZ SP10 získáte ZDARMA svítilnu Levenhuk LabZZ F3. Svítilna Levenhuk LabZZ F3 pomůže dětem zkoumat tmavé místnosti nebo záhadné zříceniny, případně se zorientovat ve tmě venku. Tento nástroj vám pomůže osvětlit silnici a dostat se ze tmy. Dva vynikající produkty pro dítě za cenu jednoho!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.