zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Adaptér Levenhuk TA10 – příslušenství pro montáž binokulárních dalekohledů na stativy je již k dispozici

Adaptér Levenhuk TA10 – příslušenství pro montáž binokulárních dalekohledů na stativy je již k dispozici

22.02.2019

Adaptér Levenhuk TA10 je již k dispozici v našem online obchodě! Toto příslušenství je navrženo k montáži binokulárních dalekohledů na stativ. Tento adaptér je vyroben z kovu a vyznačuje se nosností až 5 kg.

Adaptér Levenhuk TA10 je vynikající volbou pro situace, kdy musíte provádět pozorování s velkým zvětšením (vyšší než 12x). Při takových zvětšeních je téměř nemožné provádět pozorování bez stativu, jelikož obraz v dalekohledu se třepe a chvěje z důvodu přirozeného třesu rukou. Adaptér je vhodný pro dlouhodobá stacionární pozorování.

V této sekci naleznete veškeré příslušenství pro binokulární dalekohledy.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.