zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 5000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové a aktualizované mimořádné nabídky v online obchodě Levenhuk

Nové a aktualizované mimořádné nabídky v online obchodě Levenhuk

28.12.2018

Vážení zákazníci!

Jsme moc rádi, že pro vás máme nové speciální nabídky! Všechny naše speciální nabídky naleznete v této části.

Mimořádná nabídka k barevným mikroskopům Levenhuk Rainbow 50L PLUS

Vzdělávací publikace „Neviditelný svět“ zdarma ke každému nákupu mikroskopů řady Levenhuk Rainbow 50L PLUS. Plně barevná vzdělávací publikace je skvělým doplňkem k parádnímu mikroskopu s vynikající optikou. Průzkumník-začátečník se dozví mnoho zajímavých faktů o mikrosvětě, a ilustrace se mu budou líbit.

Mimořádná nabídka na teleskopy Levenhuk Skyline Travel

Ke každému nákupu teleskopu řady Levenhuk Skyline Travel získáte vzdělávací publikaci „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ ZDARMA! Tato vzdělávací publikace je výtečným doplňkem tohoto vynikajícího teleskopu, která se bude začínajícím průzkumníkům velice hodit. Obsahuje informace o planetách sluneční soustavy, spoustě nebeských objektech, doporučení na pozorování vesmíru, a mnoho dalšího.

Mimořádná nabídka na binokulární dalekohledy Levenhuk Sherman PLUS&PRO

Deštník Levenhuk Star Sky Z20 je dodáván zdarma při nákupu jakéhokoli binokulárního dalekohledu řady Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO. Získejte dokonalou dvojici spolehlivého vodotěsného binFFokulárního dalekohledu a deštník s potiskem na téma vesmíru. Tento deštník vám o zamračeném dni zlepší náladu!

Mimořádná nabídka k teleskopům Levenhuk SkyMatic

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 dáváme ZDARMA při nákupu teleskopů Levenhuk SkyMatic. Nenechte si ujít příležitost tento kompaktní optický nástroj vyzkoušet. Všechny nadšence do turistiky, cestování nebo turistiky pozorování s těmito binokulární dalekohledy potěší.

Mimořádná akce na binokulární dalekohledy Levenhuk Nelson

Při nákupu jakéhokoli monokulárního nebo binokulárního dalekohledu série Levenhuk Nelson dostanete ZDARMA nepostradatelný plovoucí popruh pro binokulární dalekohledy a fotoaparáty nebo kamery Levenhuk FS10. Toto nové příslušenství zabraňuje binokulárnímu, monokulárnímu dalekohledu nebo fotoaparátu potopit se, a umožňuje vám svůj optický nástroj nosit na rameni.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.