zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED: špičková optika pro pozorování za každého počasí

Nové binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED: špičková optika pro pozorování za každého počasí

22.02.2019

Společnost Levenhuk uvedla novou řadu binokulárních dalekohledů Levenhuk Vegas ED pro náročné uživatele. Tato řada pokračuje řadou Levenhuk Vegas s vylepšeným optickým designem.

Levenhuk Vegas ED zahrnuje binokulární dalekohledy s optikou s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla, která minimalizuje optické a barevné odchylky a umožňuje pozorovat ostrý a podrobný obraz napříč celým zorným polem. Optika nedeformuje perspektivu ani obrysy objektu, což je důvod, proč lze používat každý binokulární dalekohled z této řady k cvičné střelbě nebo na lovu. Čtyřprvkové okuláry s průměrem 23 mm jsou hlavní vlastností optického designu.

Jejich optické schéma bylo vylepšeno podobně jako design binokuláru: nové modely se dodávají se stylovými tmavě hnědými těly s povrchovou úpravou v měděné barvě. Ke stylovému designu přispívá i nádherné dárkové balení.

Všechny binokulární dalekohledy Levenhuk Vegas ED i jejich předchůdci jsou založeny na kompaktních střechových hranolech a jsou vybaveny čočkami kompletně pokrytými několikanásobnou antireflexní vrstvou. Vodotěsná a dusíkem naplněná těla chrání optiku před nepříznivým počasím, zatímco nárazuvzdorná konstrukce odolává všem obtížím při náročných pozorovacích podmínkách. Všechny binokulární dalekohledy v této řadě jsou přizpůsobitelné pro stativ.

Řada obsahuje tři modely:

Všechny binokulární dalekohledy Levenhuk najdete zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.