zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Společnost Levenhuk vás vítá na svých oficiálních webových stránkách v roce 2019!

Společnost Levenhuk vás vítá na svých oficiálních webových stránkách v roce 2019!

09.01.2019

Vážení zákazníci!

Je nám potěšením vás přivítat na naší oficiální webové stránce společnosti Levenhuk. Rok 2019 bude plný událostí a vzrušujících akcí. Naše společnost bude pokračovat ve výrobě časem prověřených a populárních řad teleskopů, mikroskopů, binokulárních dalekohledů, optického příslušenství atd. Neustále pracujeme na navrhování nových řad a rozšiřujeme portfolio modelů.

Nabídneme vám nejnovější výrobky pro děti i dospělé, které zajímá svět vědy a kreativity. Naše optické přístroje vám pomohou objevovat záhady vesmíru i mikrosvěta.

Děkujeme vám za to, že jste si vybrali značku Levenhuk! Sledujte naše aktualizace a mějte informace o našich speciálních nabídkách a novinkách.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.