zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Aktualizace teleskopů řady Levenhuk Skyline

Aktualizace teleskopů řady Levenhuk Skyline

12.12.2018

S radostí oznamujeme uvedení nových produktů pro amatérská astronomická pozorování – teleskopy Levenhuk Skyline. Užívejte si pozorování Měsíce, hvězd, planet Sluneční soustavy a jiné nebeské objekty. Teleskopy této řady se vyznačují snadným ovládáním. Všechny teleskopy jsou dodávány s rozšířenou sadou optických doplňků, které vám umožní okamžitě začít s pozorováním.

Teleskopy Levenhuk Skyline BASE jsou určeny pro začínající astronomy. Jsou dodávány s azimutální montáží se snadnou manipulací. Manuální montáž a nastavení teleskopu Levenhuk Skyline BASE je velmi snadné a zvládnou je i naprostí začátečníci. Tyto teleskopy poskytují jasný a ostrý obraz. Teleskopy této řady můžete používat pro astronomická i pozemní pozorování.

Řada Levenhuk Skyline PLUS navazuje na řadu Levenhuk Skyline BASE. S teleskopy této řady si užijí spoustu zábavy začátečníci i pokročilí pozorovatelé. Teleskopy disponují paralaktickou montáží pro pozorování nebeských objektů na hvězdné obloze. Teleskop této řady může být vynikajícím optickým nástrojem pro astro-fotografování, pokud máte speciální digitální fotoaparát. Tato řada zahrnuje refraktory a Newtonovy reflektory, které jsou ideální pro pozorování planet Sluneční soustavy, vzdálených mlhovin a galaxií a Měsíce.

Podívejte se na nové teleskopy řady Levenhuk Skyline BASE a Skyline PLUS v online obchodě Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.