zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů
Levenhuk.czNovinky webu → Nové úžasné zboží – spektivy Levenhuk Blaze PLUS

Nové úžasné zboží – spektivy Levenhuk Blaze PLUS

30.11.2018

S potěšením představujeme nové zboží – úžasné spektivy Levenhuk Blaze PLUS! Ať už jdete rybařit, lovit, pozorovat ptáky nebo městské prostředí, zkuste si s sebou vzít jeden z těchto vynikajících spektivů Levenhuk Blaze PLUS.

Hlavní zajímavostí těchto pozorovacích dalekohledů je objektiv s funkcí zoom, který umožňuje ve velkém rozsahu plynule měnit zvětšení. To je velmi výhodné při pozorování objektů na velké vzdálenosti. Díky vysoké schopnosti zachycovat světlo můžete provádět pozorování i při nízkém osvětlení: za soumraku, úsvitu nebo při zatažené obloze. Spektivy Levenhuk Blaze PLUS odolávají špatnému počasí, protože jsou vybaveny dusíkem plněnými plášti, které zabraňují zamlžování čoček, a zajišťují ostrý a jasný obraz. Sada obsahuje malý stolní stativ.

Zjistěte více o nových produktech a vyberte si svůj oblíbený spektiv Levenhuk Blaze PLUS zde!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.