zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové sady hotových preparátů Levenhuk LabZZ jsou dostupné

Nové sady hotových preparátů Levenhuk LabZZ jsou dostupné

25.02.2019

S potěšením představujeme nové sady hotových preparátů Levenhuk LabZZ. Tato řada obsahuje produkty pro děti a mladistvé – například jasné a spolehlivé optické přístroje a příslušenství.

Sada hotových živočišných a rostlinných preparátů Levenhuk LabZZ CP24 obsahuje 24 kvalitně připravených průsvitných vzorků k pozorování v propuštěném světle. Velká sada obsahuje 6 sklíček, na každém 4 vzorky. Je vhodná pro lekce zoologie, entomologie a botaniky.

Sada hotových živočišných preparátů Levenhuk LabZZ C12 obsahuje 12 vzorků. Ty jsou rozděleny do skupin po 4 vzorcích, celkem 3 sklíčka. Mezi těmito průsvitnými vzorky najdete hmyz, hrotnatky nebo dokonce krevetí vajíčko. Sada hotových živočišných preparátů Levenhuk LabZZ P12 obsahuje například fíkusový list, stonek Arachis hypogaea, pyl lilie a další.

Všechny sady preparátů najdete v této části.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.