zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 je k dispozici v našem online obchodě

Nové astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 je k dispozici v našem online obchodě

10.01.2019

Představujeme nový výrobek: Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10. Toto kompaktní zařízení umožňuje sledovat jasnou hvězdnou oblohu za každého počasí a kdykoli během dne.

Tento model ukazuje projekci zhruba 10 000 hvězd na každý plochý povrch, například na zeď nebo strop. V sadě se nacházejí 2 diapozitivy. Jeden diapozitiv ukazuje noční oblohu s hvězdami jako body a druhý souhvězdí se zřetelnými světlými konturami.

Astroplanetárium je neobvyklá vzdělávací pomůcka a útulná noční lampa pro děti. Pomáhá také dospělým relaxovat po náročném dni. Užitečná funkce automatického odpojení vás zbaví starostí o vypnutí přístroje nebo o uchování energie baterií.

V této sekci naleznete všechny výrobky Levenhuk LabZZ.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.