zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Přečtěte si užitečný článek, který vám pomůže s výběrem vhodného teleskopu pro vaše hvězdářská pozorování.

Přečtěte si užitečný článek, který vám pomůže s výběrem vhodného teleskopu pro vaše hvězdářská pozorování.

18.11.2018

Krásy oblohy fascinují lidi již od nepaměti. Pokud se v oblasti astronomických pozorování teprve rozkoukáváte a máte chuť objevovat objekty hlubokého vesmíru, přečtěte si nový zajímavý článek s názvem „Průzkum hvězdné oblohy: refrakční, katadioptrický či zrcadlové dalekohledy?“, dostupný na našem webu. Začínající astronomové a nadšenci se naučí, jaký teleskop zvolit pro sledování hvězd, mlhovin, galaxií a jak pozorovat slunce. Přečtěte si o výhodách a nevýhodách jednotlivých typů teleskopů. Také se dozvíte, která z funkcí teleskopu je důležitější: maximální zvětšení nebo široké zorné pole.

V této sekci naleznete více článků o teleskopech a astronomických pozorováních.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.