zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zkontrolujte si novou mimořádnou nabídku v online obchodě Levenhuk

Zkontrolujte si novou mimořádnou nabídku v online obchodě Levenhuk

07.11.2018

Vážení zákazníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o naší nové speciální nabídce. Zjistěte, jak získat skvělou vzdělávací publikaci o vesmíru nebo kompaktní binokulární dalekohled zcela zdarma!

Seznam našich speciálních nabídek začíná u vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“, která je zcela bezplatná a je nabízená společně s jakýmkoli teleskopem v produktové řadě Levenhuk Skyline. Tato vzdělávací a velmi pestrá vzdělávací publikace obsahuje zajímavé informace o planetách, hvězdách a nebeských objektech Sluneční soustavy. Získejte více informací o vesmíru a vychutnejte si pozorování pomocí teleskopu v řadách Levenhuk Skyline, Levenhuk Skyline PRO, Skyline Travel nebo Skyline Travel Sun.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 se dodávají bezplatně při zakoupení jakéhokoli teleskopu v sadě Levenhuk SkyMatic. Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 jsou kompaktní a lehké. Jejich texturovaný pryžový povlak umožňuje bezpečné uchopení a funkce 10násobného zvětšení umožňuje podrobné zkoumání velmi vzdálených objektů. Tyto binokulární dalekohledy jsou úžasným dárkem pro každého turistu, cestovatele nebo nadšence do pěších túr.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 se poskytují také bezplatně při zakoupení jakéhokoli binokulárního dalekohledu řad Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk Sherman PLUS a Levenhuk Sherman PRO. Je praktické mít k dispozici několik binokulárních dalekohledů pro případ, že najednou máte pro svá pozorování společníka, nebo když jdete na procházku a nechcete nosit velké těžké dalekohledy. Dalekohledy Levenhuk Atom 10x25 vám pomohou; nezabírají moc místa; vytvářejí jasné a čisté snímky.

Užívejte si nakupování produktů Levenhuk. Další informace o mimořádných nabídkách naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.