zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů
Levenhuk.czNovinky webu → Lupy Levenhuk: oblíbená řada a nové aktualizované výrobky!

Lupy Levenhuk: oblíbená řada a nové aktualizované výrobky!

29.11.2018

Poznejte nové lupy Levenhuk! Společnost představuje dvě nové řady a aktualizuje oblíbené řady. Nové produkty jsou k dispozici v našem online obchodě!

Levenhuk Zeno Multi je nová řada lup s vyměnitelnými čočkami a zabudovaným osvětlením LED. Řada obsahuje ruční lupy, teleskopické lupy a stolní modely a modely s třetím ručním držákem. Každá lupa poskytuje možnost volby optiky k provedení určitého úkolu. Prostě vyměňte čočky a získejte nový průměr pracovního povrchu.

Lupa Levenhuk Zeno Multi ML3Lupa Levenhuk Zeno Multi ML5Lupa Levenhuk Zeno Multi ML15 bílá

Levenhuk Zeno Vizor HR jsou náhlavní lupy s kombinovatelnými čočkami a LED osvětlením napájené dobíjecími bateriemi. Každý model umožňuje kombinování několika čoček s různým zvětšením a výrazně zvyšuje optický výkon. LED osvětlení je napájeno dobíjecí baterií, kterou lze dobíjet z počítače nebo AC adaptéru s použitím dodaného USB kabelu. Oblasti použití těchto lup jsou: profesionální práce s mikroelektronikou a malými zařízeními, historie umění a modelářství. Některé modely této řady jsou vybaveny 1x čočkou, která přeměňuje tyto lupy na ochranné brýle.

Dobíjecí náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor HR2Dobíjecí náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor HR4Dobíjecí náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor HR6

Jsou k dispozici nové výrobky řady Levenhuk Zeno Vizor G a Levenhuk Zeno Vizor H. Tyto řady obsahují oblíbené náhlavní lupy a zvětšovací skla pro profesionální práci a koníčky. K dispozici jsou čtyři nové produkty:

Lupa Levenhuk Zeno Vizor G5Lupa Levenhuk Zeno Vizor G6Lupa Levenhuk Zeno Vizor G7Náhlavní lupa Levenhuk Zeno Vizor H7

Všechny nové lupy Levenhuk najdete zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.