zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Představujeme nový produkt – digitální mikroskop Levenhuk DTX TV LCD

Představujeme nový produkt – digitální mikroskop Levenhuk DTX TV LCD

30.09.2018

Jsme rádi, že vám můžeme představit nový skvělý mikroskop od společnosti Levenhuk. Digitální mikroskop Levenhuk DTX TV LCD má vše potřebné pro pohodlnou a efektivní práci: disponuje 100- až 200násobným zvětšením, integrovaným 3Mpx digitálním fotoaparátem a barevným LCD displejem. Vysoce kvalitní optický přístroj je ideální pro ty, kdo chtějí zkoumat mikrosvět a objekty kolem nás.

Digitální mikroskop Levenhuk DTX TV LCD také disponuje dálkovým ovládáním pro praktické pořizování fotografií a videí – nestane se, že byste zavaděním o optický přístroj změnili nastavení mikroskopu. Snadno můžete změřit rozměry vzorků – na stolku jsou měřicí stupnice. Mikroskop disponuje horním osvětlením LED s nastavitelným jasem. Užijte si práci s tímto moderním průmyslovým mikroskopem! V našem online obchodě najdete bohatou nabídku digitálních mikroskopů.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.