zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Představujeme novou řadu monokulárních dalekohledů Levenhuk Rainbow

Představujeme novou řadu monokulárních dalekohledů Levenhuk Rainbow

01.10.2018

Máme potěšení vás informovat o aktualizaci populárních produktů Levenhuk. Seznamte se s jasnými monokulárními dalekohledy Levenhuk Rainbow! Tato řada obsahuje modely v 5 barvách: Red Berry/Červená bobule, Sunny Orange/Oranžové slunce, Lime/Limetka, Blue Wave/Modrá vlna a Amethyst/Ametyst. Lehké a snadno použitelné monokulární dalekohledy jsou perfektní pro vyhrazené sportovní fanoušky, diváky, kteří navštěvují venkovní festivaly, pozorovatele ptáků a zvědavé děti.

Monokuláry Levenhuk Rainbow disponují kompaktní velikostí a jsou lehké. Tyto optické přístroje mají aperturu o průměru 25 mm a nabízí 8x zvětšení. Všechny modely disponují širokým zorným polem a malou hodnotou zaostření na krátkou vzdálenost. Optické prvky jsou vyrobeny ze skla BK-7 a jsou navíc kompletně pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou.

Souprava obsahuje pouzdro a čisticí hadřík.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.