zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Představujeme nové produkty: šest nových divadelních kukátek Levenhuk Broadway

Představujeme nové produkty: šest nových divadelních kukátek Levenhuk Broadway

30.09.2018

S radostí představujeme nové produkty od společnosti Levenhuk – šest nových a oblíbených divadelních kukátek Levenhuk Broadway. Všechna kukátka se vyznačují vysoce kvalitní optikou, odolnými lehkými těly a elegantním designem. Modely Levenhuk Broadway se dodávají v nádherné bílé dárkové krabici s otištěnou benátskou maskou. Tyto optické přístroje představují skvělé dárky a přináší vlastníkům živé dojmy.

Divadelní kukátka Levenhuk Broadway 325C Amethyst/Ametyst, Blue Wave/Modrá vlna, a Lime/Limetka s řetízkem jsou elegantními optickými přístroji s vysoce kvalitní optikou. Neobvyklá barva těla bude odpovídat vaší osobnosti a optické možnosti kukátka vám umožní pohodlné pozorování i velmi dlouhých her.

Divadelní kukátka s lorňonem Levenhuk Broadway 325L Lime/Limetka, Amethyst/Ametyst, a Blue Wave/Modrá vlna se stanou vašimi věrnými společníky v divadle, obrazové galerii nebo na koncertě. Tato kukátka s 3x zvětšením a širokým zorným polem jsou praktická k pozorování podrobností architektury nebo krajiny parkoviště.

Kukátko s lorňonem se vyznačuje skládací teleskopickou rukojetí. Odolnou rukojeť lze rychle vysunout a upevnit v pohodlné poloze. Kukátka se vyznačují širokým zorným polem a 3x zvětšením.

Všechny modely Levenhuk Broadway naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.