zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Představujeme nové dalekohledy Levenhuk Skyline Travel Sun

Představujeme nové dalekohledy Levenhuk Skyline Travel Sun

04.10.2018

Jsme rádi, že vám můžeme představit nové produkty od společnosti Levenhuk – řadu dalekohledů Skyline Travel Sun. Refraktory s lehkým tubusem jsou ideální pro pozorování přírody, cestování a turistiku. Charakteristickými znaky těchto dalekohledů jsou kompaktní velikost, lehká hmotnost a rozšířené vybavení (včetně slunečního filtru a značkového batohu). Optické nástroje řady Skyline Travel Sun jsou skvělým dárkem pro zvídavé dítě nebo pro představení astronomického pozorování dospělé osobě.

Levenhuk Skyline Travel Sun 50 je lehký refraktor s 50mm aperturou a optikou s ochrannou vrstvou. Dalekohled je vhodný pro pozorování planet sluneční soustavy, Měsíce a Slunce (pouze se speciálním filtrem). Tento lehký a kompaktní model můžete vzít za slunečného dne také do parku. Dalekohled se snadno sestavuje, nevyžaduje žádné nastavení a vzhledem k tomu, že součástí rozšířené sady je veškeré potřebné příslušenství, můžete pozorování zahájit ihned po nákupu.

Levenhuk Skyline Travel Sun 70 je model s velkou světelností – 70mm aperturou. Je dostatečný k detailnímu pozorování povrchu Měsíce a také planet sluneční soustavy a skvrn na Slunci. Budete moci pozorovat také Messierův katalog a dvojhvězdy (například Mizar a Albire), ačkoli detaily nebudou viditelné. Dalekohled je vhodný pro pozorování pozemních objektů – lze jej použít jako přijatelnou alternativu výkonného spektivu. Tento optický přístroj se dodává s lehkou azimutální montáží a velice snadno se ovládá. Optický tubus je pouze 40 cm dlouhý, takže se dalekohled snadno vejde do kufru auta nebo do prostoru pro příruční zavazadla v letadle.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.