zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové Tellurium Levenhuk LabZZ je již k dispozici

Nové Tellurium Levenhuk LabZZ je již k dispozici

04.10.2018

Máme nový produkt – Tellurium Levenhuk LabZZ. Jedná se o mechanický model rotace Země a Měsíce kolem Slunce. Toto neobvyklé, zajímavé zařízení pomůže dětem pochopit, proč má rok dvanáct měsíců, proč existují roční období a jak se mění fáze Měsíce.

Ve středu Telluria se nachází model Slunce, který se skládá ze dvou hemisfér zajištěných kolíkem. Uvnitř je umístěna jasná lampa a baterie. Modely Země a Měsíce obíhají kolem modelu Slunce proti směru hodinových ručiček. Model se ovládá malou kličkou; pouze lampa Slunce je napájena bateriemi.

Tellurium je vyrobeno z lehkého a bezpečného plastu. Průměr modelu Slunce je 100 mm, průměr Země je 85 mm a průměr Měsíce 18 mm.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.