zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Prezentace nových dalekohledů: Levenhuk Atom 8-20x25 a Levenhuk Atom 7-21x40

Prezentace nových dalekohledů: Levenhuk Atom 8-20x25 a Levenhuk Atom 7-21x40

01.10.2018

Představujeme nové produkty: kompaktní dalekohledy Levenhuk Atom 8-20x25 a Levenhuk Atom 7-21x40 s variabilní funkcí přibližování. Tyto optické nástroje obsahují kvalitní optiku vyrobenou ze skla BK-7 a široký rozsah škály pro přibližování.

Dalekohledy Levenhuk Atom 8-20x25 se doporučují pro turisty, cestovatele, pěší turisty a také pro sledování sportovních akcí. Zvětšení můžete nastavit v rozsahu 8x až 20x. Tento optický nástroj má aperturu 25 mm. Díky plným vícevrstvým čočkám přenáší dalekohled jasný detailní obraz a ostré obrysy předmětů. Optické schéma tohoto nástroje je založeno na využití Porro hranolů. Optické členy jsou vyrobeny ze skla BK-7. Tento lehký nástroj můžete pohodlně nosit na krku na popruhu. Odolná pogumovaná konstrukce chrání optiku před prachem a vlhkostí. Praktické středové kolečko pro zaostřování umožňuje rychlé nastavení ostrého obrazu.

Levenhuk Atom 7-21x40 jsou kompaktní zvětšovací dalekohledy na Porro hranolech s aperturou 40 mm. Tento optický nástroj je ideální pro lovce, rybáře nebo pro fanoušky airsoftu. Můžete jej také použít k jednoduchému astronomickému pozorování. Tyto dalekohledy obsahují funkci přibližování v rozmezí od 7x do 21x. Dalekohledy lze také namontovat na stativ.

Zde si můžete dalekohledy Levenhuk Atom prohlédnout a zakoupit.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.