zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk dále rozpíná svá křídla v zámoří

Levenhuk dále rozpíná svá křídla v zámoří

30.09.2018

S velikou radostí představujeme společnost Miloš Motejl MOTY-OPTIK, nového prodejce značky Levenhuk v České republice, který se k nám přidal tento měsíc!

Tento prodejce se od roku 2004 specializuje na prodej teleskopů, mikroskopů a ostatních optických přístrojů mnoha známých značek, které pomáhají objevovat makro- i mikrosvět. Široká nabídka kvalitních optických přístrojů značky Levenhuk je nyní k dispozici i na webu moty.cz

Další online obchod, který provozuje společnost Miloš Motejl MOTY-OPTIK, naleznete na adrese dalekohledy-mikroskopy.cz. Tento online prodejce nabízí široké portfolio sportovní optiky, optických přístrojů na lov, astronomických teleskopů, binokulárních dalekohledů a mnoho dalšího. Produkty značky Levenhuk najdete také na webu dalekohledy-mikroskopy.cz

Společnost Levenhuk je hrdá na to, že může přivítat další prodejce a rozšířit tak svou síť uznávaných partnerů z celého světa. Společně vytváříme podmínky pro dostupnější a praktičtější nakupování vynikajících produktů společnosti Levenhuk! Kompletní seznam prodejců naleznete zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.