zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Profesionální optika pro každého: binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED vás přenesou na novou úroveň dojmů!

Profesionální optika pro každého: binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED vás přenesou na novou úroveň dojmů!

25.02.2019

Společnost Levenhuk představuje binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED. Nové produkty v této prémiové řadě jsou již dostupné v síti maloobchodů a taktéž v obchodě online. Řada Levenhuk Monaco ED prodlužuje populární produktovou řadu Levenhuk Monaco. Společnost Levenhuk zachovala v této řadě všechny nejlepší vlastnosti binokulárních dalekohledů, vylepšila optický systém a zkonstruovala binokulární dalekohledy prémiové třídy. Toto jsou hlavní charakteristické rysy oproti předchozí řadě:

Řada Levenhuk Monaco pokračuje ve vybavování binokulárních dalekohledů střechovými hranoly, vodotěsným hermeticky uzavřeným tělem, dusíkovou výplní, přizpůsobením pro stativ, šroubovacími očnicemi a dlouhým očním reliéfem. Binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED lze používat za každého počasí: jsou odolné dešti, sněhu, mrazu a prudkým změnám teploty. Binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED jsou výtečnou volbou pro lov a rybaření, pozorování divokých zvířat a ptáků, studování venkovských a městských krajin, kempování a bezpečnostní účely.

Nové výrobky:

V této sekci můžete najít všechny binokulární dalekohledy Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.