zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Představujeme nové zboží: Spektivy Levenhuk Blaze BASE

Představujeme nové zboží: Spektivy Levenhuk Blaze BASE

15.09.2018

Vážení zákazníci!

Nová řada spektivů Levenhuk Blaze BASE je již v prodeji. Všechny modely jsou opatřeny optikou s antireflexní povrchovou úpravou a mají jednoduchou a spolehlivou konstrukci. Tato řada obsahuje spektivy s různou aperturou, se zoomem i s pevným zvětšením.

Spektivy Levenhuk Blaze BASE 50F a Levenhuk Blaze BASE 60F jsou „méně pokročilé“ modely v této řadě s pevným zvětšením. Díky širokému zornému poli můžete v jednom záběru pozorovat obrovské území nebo snadno sledovat pohyblivý objekt. Tyto optické přístroje budou ideální pro turisty, lovce a sportovní fanoušky. Optika je vyrobena ze skla BK-7. Čočky jsou na všech opticky aktivních plochách pokryty několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. Odolný plastový plášť chrání optické členy před otřesy a náhodnými nárazy. Tyto optické nástroje se dodávají se stolními kovovými stativy.

Spektivy Levenhuk Blaze BASE 50, Levenhuk Blaze BASE 60 a Levenhuk Blaze BASE 70 se dodávají s objektivem typu zoom – můžete tedy v širokém rozsahu plynule měnit zvětšení. Například Levenhuk Blaze BASE 70 s nejvyšší aperturou v řadě má rozsah zoomu 25x až 75x. Čočky s antireflexní úpravou na všech plochách umožňují provádět pozorování i ve špatných světelných podmínkách. Optika je vyrobena z kvalitního skla BK-7. Tělo je zhotoveno z lehkého a odolného plastu. Na tento spektiv můžete nainstalovat fotoredukci (kupuje se samostatně). Sada obsahuje pouzdro, čisticí utěrku na optiku a stolní kovový stativ.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.