zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Jsme v plném provozu,
bez ohledu na COVID-19!
Levenhuk.czNovinky webu → Nové úžasné optické přístroje Levenhuk Nelson!

Nové úžasné optické přístroje Levenhuk Nelson!

18.09.2018

Vážení zákazníci!

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o novém zboží v on-line obchodě Levenhuk – vynikajících monokulárních a binokulárních dalekohledech Levenhuk Nelson!

Lidé, kteří často provádějí pozorování poblíž vody, si vodotěsné námořní monokuláry Levenhuk Nelson prostě zamilují. Jejich lehký a kompaktní design zajišťuje, že se vejdou do příručního zavazadla a dokonce i do kapsy. Čočky jsou opatřeny několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech optických plochách, takže přenášený obraz bude sytý a ostrý i za špatných světelných podmínek. K dispozici je i funkce dioptrické korekce.

Milovníci rybolovu, výletů na moře a vodních sportů jistě ocení námořní triedry Levenhuk Nelson. Tyto binokulární dalekohledy mají vodotěsný plášť plněný dusíkem, který chrání čočky před zamlžováním. Optické členy jsou vyrobeny z kvalitního skla BaK-4. Reliéfní povrch pláště chrání optiku před otřesy. Tyto nádherné triedry s Porro hranoly jsou odolné a spolehlivé.

Monokulární i binokulární dalekohledy Levenhuk Nelson jsou vybaveny vestavěným kompasem a dálkoměrem. Dálkoměr slouží k výpočtu vzdálenosti k pozorovanému objektu nebo jeho velikosti. Požadovaný údaj se vypočte pomocí speciálního vzorce. Dokonalý optický přístroj pro sebe naleznete v online obchodě Levenhuk!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.