zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Získejte plovoucí popruh Levenhuk FS10 ZDARMA!

Získejte plovoucí popruh Levenhuk FS10 ZDARMA!

24.08.2018

Představujeme novou speciální nabídku pro naše zákazníky! Kupte si jakýkoli voděodolný monokulární dalekohled Levenhuk Nelson nebo binokulární dalekohled a získejte Plovoucí popruh Levenhuk FS10 zcela ZDARMA! Toto užitečné příslušenství je nezbytným doplňkem pro pozorování v blízkosti vody. Již se nebudete muset starat o bezpečnost svého binokulárního ani monokulárního dalekohledu či fotoaparátu! Tato plovoucí pomůcka spolehlivě ochrání váš optický přístroj před utopením, pokud vám upadne do jezera či do řeky: přístroj zůstane plovat na hladině. Navíc, díky jasně červené barvě popruhu jej nikdy nepřehlédnete. Nepromarněte tuto výhodnou nabídku! Další informace o mimořádných nabídkách naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.