zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk dále rozpíná svá křídla v zámoří

Levenhuk dále rozpíná svá křídla v zámoří

31.07.2018

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Představujeme nové prodejce Levenhuk pro tento měsíc! Vítáme společnosti Atos spol. s r.o. a HITYshop.cz.

Atos spol. s r.o. je na trhu od roku 1991. Navštívit můžete momentálně dva existující specializované maloobchody v Ostravě a jeden ve Zlíně. Nabízí širokou řadu antén a satelitních technologií, kamerových systémů, TV, LED žárovek a osvětlení a další elektroniky. Atos spol. s r.o. se také specializuje na instalaci antén, satelitních antén a kamerových systémů. Navíc je kvalita optiky Levenhuk již dostupná na webu shop.atoselektro.cz.

Další z našich nových prodejců v České republice je HITYshop.cz, který nabízí výběr elektronických zařízení, domácích spotřebičů, meteorologických stanic, sportovního zboží a dalších. V jejich online obchodu naleznete produkty pro satelitní televizi a objednávky instalace elektroniky, antén, kabelů a dalších přístrojů. Podívejte se na úžasné optické nástroje Levenhuk na webu hityshop.cz.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.