zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů
Levenhuk.czNovinky webu → Levenhuk Heritage: nové terénní dalekohledy Levenhuk vyrobené v Rusku!

Levenhuk Heritage: nové terénní dalekohledy Levenhuk vyrobené v Rusku!

07.08.2018

Vážení zákazníci!

Představujeme dvě nové série Levenhuk: Levenhuk BASE Heritage a Levenhuk Heritage PLUS. Číselná řada limitované edice obsahuje pouze 4000 kusů, z nichž 1000 bylo vyvezeno do evropských zemí. Tyto dalekohledy jsou navrženy podle společného projektu společnosti Levenhuk Company a ruského Kazaňského závodu pro optickou mechaniku. Všechny dalekohledy jsou vybaveny optikou vyrobenou z ruského optického skla vyráběného podle nejvyšších standardů kvality: Kazaňský závod pro optickou mechaniku spolupracuje se zbrojním průmyslem již více než 70 let. Tento výrobní závod dodává optické pozorovací přístroje pro ozbrojená bojová vozidla a pro bojové uniformy armády Ratnik, které jsou také známy jako uniformy pro vojáky budoucnosti.

Řady Levenhuk Heritage BASE zahrnují klasické terénní dalekohledy v hliníkové konstrukci. Optika je potažena; souprava obsahuje ochranné pouzdro z umělé kůže a popruh na krk. Dalekohledy v této řadě jsou ideální pro jakékoli dlouhodobé pozorování v terénu.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Heritage BASE:
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 8x30
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 10x40
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 12x45
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage BASE 15x50

Řady Levenhuk Heritage PLUS zahrnují terénní dalekohledy s optikou pokrytou rubínem, pogumovaným povrchem a s mřížkami. Jsou vhodné pro řešení pozorovacích a taktických úkolů v otevřeném terénu, které jsou nezbytné pro lov nebo vojenská cvičení. Souprava obsahuje ochranné pouzdro z umělé kůže a praktický popruh na krk.

Binokulární dalekohledy Levenhuk Heritage PLUS:
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage PLUS 8x30
Binokulární dalekohled Levenhuk Heritage PLUS 12x45

V této sekci můžete najít další dalekohledy Levenhuk.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.