zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Společnost Levenhuk se zúčastní veletrhu Photokina 2018

Společnost Levenhuk se zúčastní veletrhu Photokina 2018

31.07.2018

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Je nám potěšením Vás informovat o tom, že společnost Levenhuk se zúčastní veletrhu Photokina 2018, který proběhne v Kolíně, v Německu, 26. až 29. září 2018.

Naše společnost plánuje představit nejprodávanější optické vybavení známých značek, mezi které patří například Levenhuk a Meade. Tým společnosti Levenhuk neustále tvrdě pracuje na rozšiřování svých obchodních kontaktů po celém světě. V prosinci 2017 jsme oficiálně zahájili spolupráci se značkou Meade a stali jsme se jejich exkluzivním prodejcem pro východní Evropu.

V rámci prezentace našeho stánku na veletrhu Photokina 2018 si kromě nejprodávanějších modelů budete moci prohlédnout také některé absolutně nové produkty.

Nabízíme optické přístroje pro profesionály i amatéry: mikroskopy, teleskopy, binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy, lupy, a příslušenství.

Společnost Levenhuk vyrábí vysoce kvalitní optické přístroje, naše nabídka zahrnuje spolehlivé produkty, které splní nároky zkušených amatérů i profesionálů. Naše široká nabídka teleskopů zahrnuje achromatické refraktory, reflektory a teleskopy typu Maksutov-Cassegrain. Naše portfolio rovněž zahrnuje biologické a digitální mikroskopy, určené speciálně pro použití v medicíně, obecně klinické praxi a laboratorním výzkumu.

Další oblastí, na kterou se specializujeme, jsou optické přístroje pro děti. Tuto oblast reprezentují mikroskopy, teleskopy a dalekohledy řady Levenhuk LabZZ a Levenhuk Rainbow. Jedná se o barevně designované a snadno použitelné produkty, optické sady a různé výzkumné přístroje, vytvořené za účelem vzdělávání dětí.

Produkty společnosti Levenhuk jsou výjimečně spolehlivé a je na ně poskytována doživotní záruka!

Zástupci společnosti Levenhuk Inc. včetně našeho CEO vás rádi přivítají u našeho stánku na veletrhu Photokina 2018 a proberou s vámi možnosti navázání partnerství.

Datum: 26.-29. září 2018.

Místo: Koelnmesse, Messepl. 1, 50679 Kolín, Německo

Stánek Levenhuk: Hala 2.1, stánek D-037.

Photokina je světově proslulý mezinárodní veletrh, který prezentuje nejnovější produkty a technologie z oblasti fotografie, videa a zobrazovací techniky. Jedná se o jediný roční obchodní veletrh optických přístrojů, na kterém se mohou spolu potkat výrobci, dodavatelé a spotřebitelé, aby zde prodávali či nakupovali nejnovější vybavení na trhu.

Levenhuk will take part in the Photokina 2018 ExhibitionPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.